אודותינו

למה אנחנו ?
  1. בגלל השירות
  2. בגלל המקצועיות
  3. בגלל האווירה

מועדון הפליי דאנס הינו מועדון בעל אופי מיוחד, שונה וחדשני, המעניק לכל אחד הרגשה שהמקום נבנה במיוחד עבורו.

הפליי דאנס הוא פרויקט יזמות של שתי נשים, בשנות הארבעים לחייהן, ג'קלין עטון בעלת ניסיון של 20 שנה בעסקי היהלומים וסטלה שחורי מלאה תפקידים בכירים בתחום השיווק, הפרסום והפקת אירועים.

ג'קלין: "המועדון נולד מתוך צורך אישי שלנו כאמהות לילדים ומתבגרים. בכל פעם שיש אירוע משפחתי זה או אחר יום הולדת לילדים, בת/בר מצווה, ימי הולדת 50 לסבתא או כל מסיבה אחרת , מתחיל החיפוש למקום האולטימטיבי שבו נוכל לבנות את האירוע כפי שחלמנו".

למיקום הייתה חשיבות מכרעת. במיוחד לאור העובדה שהמועדון "פליי דאנס" הקודם שכן ברח' הברזל 33 " אחרי חיפוש של חודשים למקום מתאים באזור צפון ת"א, מקום שישרת את השכונות הצפוניות ואת אזורים השוכנים לו גיאוגרפית, כך שגם הרעש לא יפריע לשכנים ויהיה נח מבחינת החניה".

המועדון נעים רך ומזמין, הרבה מאד מחשבה הושקעה בעיצוב המקום על מנת שיוכל לתת מענה רחב לשכבות הגיל השונות מקטנים ועד המבוגרים. בשינויים קלים בלבד ניתן לחגוג יום הולדת שלוש או חתונת זהב של סבא וסבתא.

סטלה :"האורחים שמגיעים אלינו מתחברים בתחושה למקום. את המקום עיצבנו בעצמנו, הרבה פריטים הם עבודת יד שלנו, השקענו מחשבה רבה בפרטים הקטנים והתוצאות מדברות בעד עצמן. אנחנו מקבלות כל הזמן תגובות חמות ואוהדות מכלל האורחים שמגיעים אלינו. המאמץ היה שווה".

המועדון מרווח, רצפת בטון מוחלק, מושקע מבחינת המכשור האורקולי, מסכי LG , מקרן, תאורה ממוחשבת הכוללת לדים ולייזרים והגברה מהמתקדמות. במקום בר המשמש לכל מטרה והתפאורה מתחלפת לפי המצב רוח של בעלות הבית.

"צוות העובדים נבחר בקפידה, עובדי הבר שדואגים להכנת וחלוקת האוכל המפעילים שאחראים על החלק האומנותי וה D.J - שאמונים על המוסיקה. אנחנו כמו משפחה אחת גדולה שמעניקה שירות ללקוחותיה מכל הלב, עם שימת דגש על כל הפרטים הקטנים. אנחנו נמצאות בכל אירוע ודואגות שהכל יהיה מושלם."

והמחירים? " המחיר יפה לכל נפש ומשתנה בהתאם להגדרת האירוע, עם אוכל בלי אוכל עם הפעלה או רק D.J אנחנו בודקות את הצרכים של הלקוחות ולפיהם תופרות את החליפה".

מועדון לימי הולדת פליידאנס


השאירו פרטים וקבלו הצעה שלא תוכלו לסרב לה !