ימי הולדת לילדים

יום הולדת, יום הולדת יום הולדת הנה בא....


מועדון לימי הולדת פליידאנס מועדון לימי הולדת פליידאנס מועדון לימי הולדת פליידאנס מועדון לימי הולדת פליידאנס מועדון לימי הולדת פליידאנס מועדון לימי הולדת פליידאנס מועדון לימי הולדת פליידאנס מועדון לימי הולדת פליידאנס מועדון לימי הולדת פליידאנס מועדון לימי הולדת פליידאנס מועדון לימי הולדת פליידאנס מועדון לימי הולדת פליידאנס מועדון לימי הולדת פליידאנס מועדון לימי הולדת פליידאנס מועדון לימי הולדת פליידאנס

ואין דבר כזה שלא תהיה פה מסיבה אמיתית, אחת כזאת שלא ישכחו אותה לעולם, זאת חייבת להיות המסיבה של השנה.
אנחנו בפליי דאנס יודעים מה הילד שלכם אוהב, מה יפתיע אותו, ויתאים לגילו. אז כן, מגוון האפשרויות אצלינו הוא עצום, מיוחד, מפתיע, מרגש, מותאם לכל ילד וילדה, בהתאם לרצונות לחלומות וכמובן מותאם לאישיות. במועדון הפליי דאנס אנחנו כל הזמן מתחדשים בהתאם לטרנדים החדשים.

יום הולדת ב - Play-Dance היא חוויה מסוג אחר, ילד/ת היום הולדת בוחר את סוג ההפעלה בהתאם לגיל ולתחום העניין.
הקונספט שמלווה אותנו בכל ימי ההולדת שאנו עורכים לילדים הוא: ילדי היום הולדת הם המלכים ביום האירוע והחברים שבאים לחגוג איתם לוקחים חלק פעיל מאד בתוך החוויה.   השאירו פרטים וקבלו הצעה שלא תוכלו לסרב לה !

פליידאנס יום הולדת בסגנון הישרדות

יום הולדת בסגנון הישרדות

מבוססת על הרעיון של הישרדות מערוץ 10. המשתתפים מחולקים על ידי המפעיל לשבטים נפרדים, שחיים באזורים שונים ומתחרים זה בזה.

פליידאנס יום הולדת בסגנון האח הגדול

האח הגדול

האח הגדול צופה ורואה הכל. יום הולדת שמשודרת במעגל סגור על גבי מסך ענק . במשך שעתיים יהיו סגורים משתתפי האח הגדול בתוך מתחם הפליי דאנס.

פליידאנס יום הולדת מהאגדות

יום הולדת מהאגדות

מי מאיתנו לא הי רוצה להיכנס ליום אחד לעולם האגדות המופלא... שחקנית מקצועית מחופשת לנסיכה מהאגדה תכניס את הילדים למסע קסום בארץ האגדות.

פליידאנס יום הולדת נסיכות ואבירים

נסיכות ואבירים

לפני שנים רבות... בארץ רחוקה... חיה לה נסיכה קסומה... כך מתחיל הספור שלנו, אנחנו יודעים איפה הוא מתחיל, אך לא יודעים איך הוא יסתיים.

פליידאנס יום הולדת בסגנון ששטוס

יום הולדת בסגנון ששטוס

ששטוס , שעשועון הטלוויזיה האהוב מערוץ הילדים מגיע ליום ההולדת שלכם.
רק היזהרו מהפצצה.

פליידאנסיאדה - ספורט היתולי

פליידאנסיאדה - ספורט היתולי

יום הולדת בסגנון ספורט היתולי משלב תחרויות היתוליות מיוחדות המהוות צחוק וכייף במהלך כל הפעילות. קליעה למטרה, תחרות הליכה על שרפרפים...

פליידאנס יום הולדת בסגנון גיבורי על

יום הולדת גיבורי על

לכל אחת מדמויות גיבור העל יש לנו בפליי דאנס יום הולדת מיוחדת... חוגג היום הולדת יצא להציל את העולם ... כשחבריו כמובן לצידו. הרפתקה יוצאת דופן.

פליידאנס יום הולדת בסגנון לא נפסיק לשיר

יום הולדת בסגנון לא נפסיק לשיר

לא נפסיק לשיר הוא שעשועון טלוויזיוני מוזיקלי ששודר בערוץ 2.
האורחים ביום ההולדת מתחלקים לשתי קבוצות, בדרך כלל הבנים נגד הבנות. ומתחרים ביניהם בתחרויות הקשורות במוסיקה וריקודים.

פליידאנס יום הולדת פיות

יום הולדת פיות

כאן כל החלומות מתגשמים. ילדת יום ההולדת מכניסה כל החברים לעולם קסום בעזרת אבקת הקסמים וכך כולם יחד מנצחים את מכשושי המכשפה.

פליידאנס יום הולדת חייזרים

יום הולדת חייזרים

חייזרים הם יצורים חיים, שמקורם מהחלל החיצון. ביום ההולדת קרה דבר מוזר ... חייזרים מהעולם החיצון חדרו לכדור הארץ... חייזרים ידידותיים שאוהבים ילדים.

פליידאנס יום הולדת הזחל הרעב

יום הולדת הזחל הרעב

זחל ירוק בוקע מביצה, ומייד חש רעב גדול. הוא חופר את דרכו ואוכל דרך כל הנקרא בדרכו... הפעלה מרתקת לקטנטנים ,גילאי 3-4, בסגנון הזחל הרעב. יום הולדת מלא הפתעות כיאה למועדון הפליי דאנס.

פליידאנס יום הולדת אינדיאנים

יום הולדת אינדיאנים

חגיגה שבטית אמיתית הכוללת נוצות צבעוניות, צ'יפים ואוהלים אותנטיים. ילד/ת היום הולדת הופכים להיות צ'יף אמיתי ויחד עם החברים לומדים את סודות האינדיאנים העתיקים.

פליידאנס יום הולדת בסגנון סביב לעולם בשמונים יום

יום הולדת סביב לעולם בשמונים יום

הילדים מצטרפים לפיליס פוג למסע סביב העולם כל המשימות קשורות לארצות בהן מבקרים מסביב לעולם.
יום הולדת מלא הפתעות.

פליידאנס יום הולדת בסגנון פסטיגל על הזמן

יום הולדת פסטיגל על הזמן

יום הולדת פסטיגל על הזמן, הוא יום הולדת שמפעיל את כל החושים. החוגג או החוגגים הם הגיבורים שעוזרים למפעילה, המגיעה מהעתיד, לעצור את השען הרשע שלא יהרוס את העולם.

פליידאנס יום הולדת בסגנון תפוס ת'פסטיגל

תפוס ת'פסטיגל

התמנון הרשע רוצה להשתלט על העולם לחולל סופות וגלי ענק ואת הכול למוטט... בעזרת משימות מאד מיוחדות שבהן מנסים לעצור את הזמן שרץ על המסך במהלך כל הפעילות.

פליידאנס יום הולדת בסגנון בן טן

בן טן

לבן טן יש כוחות מיוחדים: יכולת לשחות, אתלטיות-על, יכולת מעוף, מהירות, גודל ועוד ובכל פעם בן חייב להחליט איזה גיבור על מתאים לאתגר העומד מולו באותו רגע.

פליידאנס יום הולדת בסגנון קונגפו פסטיגל

יום הולדת בסגנון קונגפו פסטיגל

בסין הרחוקה הכוכבים מגלים לנזיר קשיש את הנורא מכל: טיגרה, מלכת הנמרים, וצבא הנמרים שלה עומדים לחזור אל העיר האסורה ולכבוש את הקיסרות!